Домашнє завдання, яке видає вчитель, в ідеальних умовах і при належному підході дозволить дитині не тільки закріпити матеріал, а й дізнатися щось нове, знайти упевненість в термінах і формулах, якими він маніпулює. Іншими словами, домашнє завдання - невід'ємна і важлива частина самостійного навчання.

Однак багато учні та їх батьки вже встигли помітити, що на прилавках спеціалізованих магазинів і навіть в Інтернеті з'явилися, так звані, готові домашні завдання або ГДЗ. Чи варто їх купувати, як вони можуть вплинути на навчання, якісь їхні переваги?

ГДЗ по математиці - це підручник, інформаційний диск або будь-який інший носій інформації, в якому викладені відповіді на домашні завдання. Книга побудована так, що б максимально просто і доступно викласти рішення задачі або вправи. Так само важливим є супутнє роз'яснення, яке створене для того, що б поетапно пояснити процес вирішення завдання.

Користуючись ГДЗ як помічником у домашній роботі можна досягти непоганих результатів. Адже не секрет, що давно закінчивши школу, батьки багато чого позабували зі шкільного курсу. І коли дитина просить допомогти йому вирішити задачку, більшість старших розводять руками. Готові домашні завдання цілком можуть заповнити минулі знання. Якісне ГДЗ відмінно підходить для перевірки уроків.