Вибір ліжка - відповідальне рішення, якого очікує кожного з нас. Як не помилитися і вибрати з великого безліч, те, що зможе відобразити вашу сутність, поєднувати в собі такі критерії як якість і комфорт? 

Поговоримо детальніше про конструкцію ліжка : про каркасі, рамі і матраці. Каркаси, як правило, бувають двох видів. До першого виду відносять каркас, до двох опорних спинок якого прикріпленні царги (бічні панелі). У каркасі другого типу провідна роль відводиться чотири царги (все тим же боковим опорам), у яких є одна або дві навісні спинки. Такий каркас, як правило, містить ніжки, які виконують функцію опор. До таких каркасів можна підібрати всілякі рами і матраци. Сказати по правді, багато вітчизняних виробників набувають ліжка тернопіль і рами за кордоном, а самі лише комплектують їх матрацами. Це, в принципі, не повинно дратувати наших покупців, адже на ціну і якість це аж ніяк не позначається. У результаті ви купуєте ідеальну ліжко, сумістила в собі вітчизняні та європейські традиції виробництва.

Крім комфорту слід також подбати й про здоров'я. Згідно ортопедичним вимогам, ліжко повинна бути з ортопедичним матрацом, рами повинні бути багатошарові, в цьому випадку хребет перебуватиме до правильному стані. Якщо вам хочеться заощадити грошенят, але при цьому ні в чому собі не відмовляти, то вам необхідна ліжко з механізмом регулювання жорсткості спального місця, а також з регулятором зміни кута нахилу різних частин ліжка. Так ви легко зможете змінити положення вашого тіла. Пам'ятайте, що якісні ліжка допоможуть зберегти вам ваше здоров'я і гарний настрій.

Такі речі як каркас або рами не дають нам творчого польоту фантазії. Що й казати, тут і не кожен дизайнер розгуляється. Інша справа спинки ліжок, де зможуть втілитися найсміливіші ідеї. Високі і низькі, цілісні і розділені, суцільні й ажурні, вертикальні і зігнуті - ось спинки, які користуються сьогодні великою популярністю. Матеріали також різні: дерево, шкіра, тканина абсолютно будь-якої колірної гами. Це особливо важливо для дитини запитаєте його, яку б ліжко він хотів, які кольори, форми йому подобається. У разі необхідності під'єднайте сюди дизайнера.

З якого матеріалу зроблено ліжко особливого значення не має, але за умови, що її виготовленням займалися професіонали в заводських умовах, а не аматори в напівпідвальному приміщенні. Самими надійними і міцними вважаються дерев'яні та металеві конструкції. Ліжка з ДСП коштують недорого. Вони досить міцні, але схили до розхитування. До того ж вага їх досить високий, оскільки для збільшення надійності всієї конструкції виробнику доводиться використовувати більше матеріалу. До того ж ДСП сам по собі є важким.

Звичайно, вибираючи ліжко потрібно прислухатися до своїх відчуттів і вимогам. Але дотримуючись наших порад, ви вже твердо будете орієнтуватися у великому світі ліжок різних форм і кольорів.

Приємних снів!