Ростислав Кравцов из Луцка ищет друга в Макеевке

На электронную почту редакции сайта 0623 пришло письмо из Луцка на украинском языке, с просьбой помочь в поиске давнего друга.

- Привіт з міста Луцька! Прошу надати допомогу в розшуку мого товариша по ММТ,з яким ми навчались в одній групі ПРУМ-12 в 1966 році. Адреса проживання вказується станом в 1966 році : м.Макіївка, пос.Дзержинського, вул. Аварійна,13. Новіков Олексій Вікторович.Чи існує на даний час цей поселок, в якому районі міста і взагалі - куди мені необхідно звернутись,до кого,щоб з"ясувати це питання. Мій Email juganez@ukr.netЯ особисто звертався в ММТ-дали тільки вказану мною адресу. Розміщав об"явив групах ММТ на сайті Однокласників. Причому там є декілька груп, розмістив в усіх-результату немає. Я був призваний на флот, а Новіков після мене подав заяву про звільнення по сімейним обставинам. Взагалі Олексій був дуже серйозною на свій вік людиною, вчився легко, мав багато друзів.

В наш час ще алкоголіків та наркоманів не було, та й не було такого статку в сім"ях. Батьки воювали, відновлювали господарство, будували нові домівки, вчили дітей ..... Вічна їм пам"ять! Та й ми старались освоювати професії, вивчали техніку, гірничу справу,займались спортом на стадіоні Кірова,який був розташований недалеко від ММТ.Багато практики і вміння дала таком і робота на шахті "Колосніковська-2". В усякому разі я зараз добре знаю всі гірничі виробки, кріплення та дуже добре володію основами практичної електротехніки.

Мені дуже б хотілось зустрітись на цьому світі з Олексієм. Сподiваюсь,що він живий та здоровий, виховує вже мабуть внуків. Безумовно, я не впевнений в тому що він став шахтарем - в ньому було дуже багато такої вродженої культури та інтелігентності, яка є не в кожного! Чекаю на Вашу допомогу! Здоров"я Вам та творчого натхнення в роботі!,- пишет Ростислав Кравцов.

Сайт 0623 просит всех, ктознаком с Новиковым Алексеем Викторовичем откликнуться и обратиться в редакцию сайта. Возможно, мы вместе с вами сможем сделать двух людей немного счастливее.

Напоминаем адрес сайта: ул. Ленина,79, 2 этаж, офис № 8, тел.(0623) 21-57-47, (050) 037-84-69.

12 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов